Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Region
ca: Regió

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Organization
ca: Organització
