Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Timezone
da: Tidszone

en: Organization
da: Organisation

en: Host name
da: Værtsnavn

en: Country code
da: Landekode

en: Country name
da: Landenavn
