Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: IP
de: IP-Adresse

en: City
de: Stadt

en: Postal code
de: Postleitzahl

en: Latitude
de: Breitengrad

en: Longitude
de: Längengrad

en: Timezone
de: Zeitzone

en: Organization
de: Organisation

en: Host name
de: Hostname

en: Country code
de: Länderkennung

en: Country name
de: Landesname
