Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Region
et: Regioon

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Country code
et: Riigikood
