Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Region
fa: ناحیه

en: City
fa: شهر

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Organization
fa: سازمان

en: Country code
fa: کد کشور
