Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Region
fi: Alue

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Host name
fi: Isäntänimi

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Country name
fi: Maan nimi
