Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Region
fr: Région

en: City
fr: Ville

en: Postal code
fr: Code postal

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: Organization
fr: Organisation

en: Host name
fr: Nom d'hôte

en: Country code
fr: Code pays

en: Country name
fr: Nom du pays
