Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Region
gl: Área

en: Postal code
gl: Código postal

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Country code
gl: Código de país
