Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Region
he: איזור

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Organization
he: ארגון
