Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Region
it: Regione

en: City
it: Città

en: Postal code
it: Codice postale

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Timezone
it: Fuso orario

en: Organization
it: Organizzazione

en: Host name
it: Nome host

en: Country code
it: Prefisso internazionale

en: Country name
it: Nome della nazione
