Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Region
lt: Sritis

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Host name
lt: Prieglogos pavadinimas

en: Country code
lt: Šalies kodas
