Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Region
lv: Reģions

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Country code
lv: Valsts kods
