Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Region
nl: Gebied

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Organization
nl: Organisatie

en: Host name
nl: Hostnaam

en: Country code
nl: Landcode

en: Country name
nl: Landnaam
