Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Organization
pl: Organizacja

en: Host name
pl: Nazwa hosta

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Country name
pl: Nazwa kraju
