Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Region
pt: Região

en: City
pt: Cidade

en: Postal code
pt: CEP

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: Organization
pt: Organização

en: Country code
pt: Código do país
