Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Region
pt: Região

en: City
pt: Município/Concelho

en: Postal code
pt: Código postal

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: Organization
pt: Organização

en: Host name
pt: Nome do host

en: Country code
pt: Código do país

en: Country name
pt: Nome do país
