Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Region
ro: Regiune

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Timezone
ro: Fus orar

en: Country code
ro: Cod țară
