Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Region
sk: Umiestnenie

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Organization
sk: Firma

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Country name
sk: Názov krajiny
