Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Organization
sv: Organisation

en: Country code
sv: Landskod

en: Country name
sv: Namn på land
