Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Region
uk: Область

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Organization
uk: Організація

en: Host name
uk: Ім'я хоста

en: Country code
uk: Код країни

en: Country name
uk: Назва країни
