Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Region
vi: Vùng

en: City
vi: Thành phố

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: Organization
vi: Tổ chức
