Smart Content Paragraphs (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Node
he: פריט תוכן

en: node
he: פריט תוכן

en: Node Reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Reactions
he: תגובות
