Smart Content Paragraphs (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Node Reference
nl: Nodereferentie

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Reactions
nl: Reacties

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
