Smart Content Paragraphs (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Default
da: Standard

en: Node
da: Indholdselement

en: node
da: indholdselement

en: Node Reference
da: Indholdsreference

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Reactions
da: Reaktioner
