Smart Content Paragraphs (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Default
pt: Por defeito

en: node
pt: nó

en: Node Reference
pt: Referência do Nó

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Reactions
pt: Reações
