Smart Content Paragraphs (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Node
tr: Düğüm

en: node
tr: düğüm

en: Node Reference
tr: Düğüm Başvurusu

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Reactions
tr: Tepkiler
