Smart Content Paragraphs (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Node
ja: ノード

en: Mobile
ja: モバイル

en: node
ja: ノード

en: Node Reference
ja: ノード参照

en: Cookie
ja: クッキー

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Tablet
ja: タブレット
