Smart Content Paragraphs (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Node
hu: Tartalom

en: Mobile
hu: Mobil

en: node
hu: tartalom

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Cookie
hu: Süti

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Reactions
hu: Reakciók
