Smart Content Paragraphs (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Node
sv: Nod

en: node
sv: nod

en: Node Reference
sv: Nodreferens

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Tablet
sv: Surfplatta
