Smart Content Paragraphs (2.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Default
de: Standard

en: Node
de: Beitrag

en: Mobile
de: Mobil

en: node
de: Beitrag

en: equals
de: gleich

en: Node Reference
de: Beitragsreferenz

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Reactions
de: Reaktionen

en: Geolocation
de: Geographische Koordinaten

en: Windows
de: Fenster

en: Device
de: Gerät

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
