Smart Content Paragraphs (2.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Node
pl: Węzeł

en: node
pl: zawartość

en: equals
pl: równe

en: Node Reference
pl: Powiązanie z węzłem

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Cookie
pl: Ciasteczko

en: Reactions
pl: Reakcje

en: Geolocation
pl: Geolokacja

en: Paragraphs
pl: Akapity
