Smart Content Paragraphs (2.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: node
fi: solmu

en: equals
fi: yhtä kuin

en: Node Reference
fi: Solmuviittaus

en: Reactions
fi: Reaktiot
