Smart Content Paragraphs (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Node
gl: Nodo

en: node
gl: nodo

en: equals
gl: iguais

en: Paragraph
gl: Parágrafo
