Smart Content Paragraphs (2.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: equals
vi: bằng

en: Node Reference
vi: Tham Chiếu Node

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: Reactions
vi: Các phản ứng

en: Device
vi: Thiết bị

en: Tablet
vi: Bảng tính
