Smart Content Segments (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
