Smart Content Segments (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
