Smart Content Segments (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
