Smart Content Segments (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
