Smart Content Segments (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره
