Smart Content Segments (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang
