Smart Content Segments (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Add Condition
hi: स्थिति जोड़ना
