Smart Content Segments (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
