Smart Date (3.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (53 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Ends
kn: ಕೊನೆಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Date Format
kn: ದಿನಾಂಕ ವಿನ್ಯಾಸ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Frequency
kn: ಆವರ್ತಸಂಖ್ಯೆ(ಪ್ರೀಕ್ವೆನ್ಸಿ)

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Plain
kn: ಸರಳ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: second
kn: ಎರಡನೆಯ

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: first
kn: ಮೊದಲ

en: third
kn: ಮೂರನೆ

en: fourth
kn: ನಾಲ್ಕನೆಯ

en: fifth
kn: ಅಗಲ

en: day
kn: ದಿನ

en: Second
kn: ಸೆಕೆಂಡು

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Join
kn: ಸೇರು

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: Every
kn: ಪ್ರತಿ

en: weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: 1
kn: ೧

en: Compact
kn: ಸಾಂದ್ರ(_Compact)

en: Recurring
kn: ಮರುಕಳಿಸುವ
