Smart Date (3.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (62 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: default
be: прадвызначана

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: days
be: дні(дзён)

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Start
be: Пачатак

en: Plain
be: Звычайны

en: Duration
be: Працягласць

en: second
be: секунда

en: day
be: дзень

en: Second
be: Секунда

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: About
be: Аб

en: and
be: і

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Repeats
be: Паўторы

en: Compact
be: Кампактны

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
be: Метка неабавязкова, калі радок утрымлівае адну лічбу. Яна будзе выкарыстана адначасова як ключ і як цэтлік.

en: 5 minute
be: 5 хвілін

en: 15 minute
be: 15 хвілін

en: Instance
be: Асобнік

en: Time increments
be: Часавыя прырашчэнні

en: 10 minute
be: 10 хвілін

en: 30 minute
be: 30 хвілін

en: Default start date type
be: Прадвызначаны тып пачатковае даты

en: Default start date value
be: Прадвызначанае значэнне пачатковае даты

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
