Smart Date (3.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (56 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: None
bo: མེད།

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Override
bo: བརྗེ་འབྲི།

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: First
bo: དང་པོ

en: Second
bo: གཉིས་པ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Third
bo: གསུམ་པ

en: Fourth
bo: བཞི་བ

en: Fifth
bo: ལྔ་བ

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: and
bo: དང་

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
bo: ཁ་བྱང་དེ་ནི་འདེམས་ཆོག་པ་ཞིག་ཡིན། གལ་སྲིད་ཡིག་ཕྲེང་ཞིག་ཏུ་གྲངས་ཀ་རྐང་ཅིག་ལས་མེད་ན་དེ་ཐོབ་གྲངས་དང་ཁ་བྱང་གཉིས་ཀར་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།

en: Appears in: @bundles.
bo: མངོན་ས། @bundles.
