Smart Date (3.1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: default
ast: predefiníu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: never
ast: nunca

en: Never
ast: Nunca

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Time zone
ast: Estaya horaria

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Select list
ast: Esbilla

en: Revert
ast: Desfacer
