Smart Date (3.1.0) - en to te translation catalogue (44 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Hourly
te: గంటల వారీ

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: Format
te: ఆకృతి

en: After
te: తరువాత

en: days
te: రోజులు

en: Time zone
te: కాలమండలం

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: months
te: నెలలు

en: Duration
te: నిడివి

en: second
te: క్షణం

en: Parameters
te: పరామితులు

en: day
te: రోజు

en: Second
te: క్షణం

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం

en: About
te: గురించి

en: and
te: మరియు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Uses
te: వాడుకలు
