Smart Date (3.2.0-rc1) - en to eu translation catalogue (70 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: default
eu: lehenetsia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: never
eu: inoiz ez

en: ID
eu: IDa

en: After
eu: Ondoren

en: Separator
eu: Bereizlea

en: days
eu: egunak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: All day
eu: Egun osoa

en: Last
eu: Azkena

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Recent
eu: Berriki erabiliak

en: Duration
eu: Iraupena

en: second
eu: segundua

en: First
eu: Lehena

en: Limit
eu: Muga

en: day
eu: egun

en: Second
eu: Segundu

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Join
eu: Lotu

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: Values
eu: Balioak

en: About
eu: (r)i buruz

en: and
eu: eta

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Repeats
eu: Errepikapenak

en: Field types
eu: Eremu motak

en: 5 minute
eu: 5 minutu

en: 15 minute
eu: 15 minutu

en: 10 minute
eu: 10 minutu

en: 30 minute
eu: 30 minutu

en: Month/Day/Year
eu: Hilabetea/Eguna/Urtea

en: Day/Month/Year
eu: Eguna/Hilabetea/Urtea

en: Year/Month/Day
eu: Urtea/Hilabetea/Eguna

en: @title (value @number)
eu: @title (balioa @number)
