Smart Date (3.2.0-rc2) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: default
mn: Үндсэн

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: After
mn: Дараа

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Revert
mn: Буцаах

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: and
mn: ба
