Smart Date (3.2.0-rc2) - en to ur translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Time
ur: وقت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: never
ur: کبھی نہیں

en: ID
ur: شناخت

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: and
ur: اور

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
